1. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy święto Chrztu Pańskiego. Kończy się liturgiczny okres Bożego Narodzenia. Zgodnie ze starodawną tradycją kolędy śpiewać będziemy do 2 lutego.

2. Wszystkim osobom, rodzinom, które zaangażowały się w przygotowania Orszaku Trzech Króli, który odbył się w ubiegłą środę, za wspaniałe pomysły, za poświęcony czas i środki składamy, jako duszpasterze, najserdeczniejsze „Bóg zapłać”! Trasa, niespodzianki, prezenty, zadania jakie czekały na Placu Koronacyjnym i przy kościele na pewno pozostaną na długo w naszej pamięci. Dziękujemy także wszystkim Parafianom i Gościom, którzy skorzystali z propozycji i uczestniczyli w zabawie.

3. Kontynuujemy nasze spotkania kolędowe w „Domu Matki” i zapraszamy kolejnych mieszkańców na Msze św. o błogosławieństwo Boże i opiekę MBLKR: Lubasz (pozostali mieszkańcy) w poniedziałek, Miłkowo i Miłkówko we wtorek, Sokołowo w czwartek, Kamionka w piątek – zawsze o 18.00. Program ma charakter orientacyjny i każdy może uczestniczyć w dogodnym dla siebie terminie.

4. Scholę parafialną oraz wszystkich chętnych młodych pragnących śpiewać zapraszamy na próbę w sobotę o 12.00 w kościele.

5. Dzieci Maryi – także nowi kandydaci do grupy – spotkanie w sobotę o 10.00 w kościele.

6. Codziennie w naszym Sanktuarium Koronka do Bożego Miłosierdzia o 15.00, Różaniec o 20.30 (przed Różańcem wspólna lektura adhortacji apostolskiej „Familiaris consortio” św. Jana Pawła II).

8. W ubiegłym tygodniu odeszli do Pana śp. Jan Werner (l. 69 ) z Prusinowa oraz śp. Wojciech Szmyt (l. 65) z Jędrzejewa – jego pogrzeb odbędzie się w czwartek, 14 stycznia o 11.00. Wieczny odpoczynek…