1. Na prośbę Caritas Chorwacji w obecną niedzielę pragniemy modlić się w intencji narodu chorwackiego w tym ofiar i poszkodowanych w wyniku trzęsienia ziemi, a przed kościołem, po nabożeństwach zbierać będziemy ofiary na rzecz poszkodowanych.

2. W poniedziałek święto Nawrócenia św. Pawła – kończymy tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.

3. W kolejnym tygodniu spotkań kolędowych w „Domu Matki” zapraszamy na Msze św. o błogosławieństwo Boże i opiekę MBLKR mieszkańców następujących wiosek : Ciszkowo, Góra, Krucz i Kruteczek w poniedziałek, Bzowo we wtorek, Goraj i Goraj Zamek w czwartek, Antoniewo i Nowina w piątek – zawsze o 18.00. Program ma charakter orientacyjny i każdy może uczestniczyć w dogodnym dla siebie terminie.

4. Spotkanie modlitewne dla młodzieży odbędzie się w piątek o19.00 w kościele.

5. Dzieci Maryi – spotkanie w sobotę o 10.00 w kościele.

6. Scholę parafialną zapraszamy na próbę w sobotę o 12.00 do kościoła.

7. Codziennie w naszym Sanktuarium Koronka do Bożego Miłosierdzia o 15.00, Różaniec o 20.30 (przed Różańcem wspólna lektura aWdhortacji apostolskiej „Familiaris consortio” św. Jana Pawła II).

8. Polecamy do nabycia i lektury „Przewodnik Katolicki”.

9. W ubiegłym tygodniu odeszli do Pana śp. śp. Gertruda Pertek (l. 89) z Lubasza, śp. Bogdan Kamiński (l. 64) z Lubasza, śp. Michał Habet (l. 47) z Prusinowa oraz śp. Kazimiera Rybarczyk (l. 91) z Dębe. Wieczny odpoczynek…