1. W okresie Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwa pasyjne: w piątki Droga Krzyżowa dla chętnych dzieci o 16.30, dla dorosłych i młodzieży o 18.30. Gorzkie Żale w niedziele Wielkiego Postu o 15.15 (po Koronce do Miłosierdzia Bożego).

2.  W ramach spotkania młodzieżowego „Boży Meleks” zapraszamy na Drogę Krzyżową o 18.30, której rozważania poprowadzi młodzież, podobnie jak w ubiegłym tygodniu.

3. Spotkanie Dzieci Maryi w sobotę o 10.00.

4. Próba scholi w sobotę o 12.00.

5. Tradycyjnie w Wielkim Poście składamy Daninę Diecezjalną – imienną ofiarę przeznaczoną na instytucje centralne archidiecezji: Kurię Metropolitalną, Seminarium Duchowne, Caritas, Dom Księży Seniorów i potrzeby parafii. Na bocznych ołtarzach, w koszyczkach, wyłożone są specjalne koperty, które po wypełnieniu adresem, nazwiskiem i rokiem można wykorzystać do przekazania ofiary na wymienione cele. Koperty można składać wraz z ofiarami do koszyczków podczas zbierania składek.

6. Zachęcamy do nabywania prasy religijnej. Polecamy „Przewodnik Katolicki”.

7. W ubiegłym tygodniu odeszli do Pana: śp. Tadeusz Cichorek (l. 69 z Czarnkowa, wcześniej zamieszkały w Dębe), śp. Marian Ratajczak (l. 67) z Lubasza oraz śp. Kazimierz Fąferek (l. 60) - jego pogrzeb odbędzie się w czwartek o 11.00. Wieczny odpoczynek…