1. Dziś wychodząc z kościoła naszymi ofiarami, które złożymy na ręce naszych Gości wspieramy Arcybiskupie Seminarium Duchowne w Poznaniu. Jednocześnie dziękujemy Księżom Klerykom: Adrianowi i Rafałowi za świadectwo powołania, życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki MBLKR oraz udanego wypoczynku wakacyjnego.

2. Nabożeństwa czerwcowe codziennie o 20.15 w łączności z Różańcem i Apelem Jasnogórskim. Koronka do Miłosierdzia Bożego także codziennie o 15.00.

3. Przy głównym i bocznym wejściu napełniliśmy kropielnice wodą święconą.

4. Krąg biblijny zaprasza we wtorek po Mszy świętej około 18.30.

5. Katecheza przed chrztem dla rodziców i chrzestnych w czwartek po wieczornej Mszy św.

6. Spotkania kandydatów do bierzmowania: grupa rowerowa w środę, grupa teatralna w czwartek o 19.00.

7. Adoracja Najświętszego Sakramentu z uwielbieniem w piątek o 18.45.

8. Od przyszłej niedzieli wznawiamy odprawianie Mszy św. w Jędrzejewie o 10.30.

10. W ubiegłym tygodniu odeszli do Pana: śp. Edmund Adamek (l. 70) z Jędrzejewa i śp. Czesława Furman (l. 73) z Prusinowa. Wieczny odpoczynek…

ks. Maciej Grześ – proboszcz