1. Ks. Arcybiskup Metropolita w związku ze złagodzeniem restrykcji sanitarnych odwołał dyspensę od obowiązku uczestnictwa we Mszy św. w niedziele i święta nakazane. Zachęca też wszystkich wiernych do ochotnego wypełniania przykazania kościelnego mówiącego o obowiązku uczestniczenia we Mszy św. w niedziele i inne nakazane dni świąteczne.

2. Od 1 sierpnia zostaje wznowione Nawiedzenie parafii przez Matkę Bożą w Ikonie Jasnogórskiej. Do naszej parafii Ikona przybędzie 22 sierpnia br.

3. Nabożeństwa czerwcowe do środy włącznie o 20.15 w łączności z Różańcem i Apelem Jasnogórskim. Od czwartku Różaniec z Apelem o 20.25. Koronka do Miłosierdzia Bożego także codziennie o 15.00.

4. Od 1 lipca, przez dwa miesiące, ze względu na okres urlopowy, w dni powszednie Msza św. tylko o 18.00. Wyjątkowo w środy Msze św. nowennowe o 9.00 i 18.00.

5. W najbliższym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek i piątek od 17.00, w tym czasie okazja do spowiedzi św. Msza święta wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP w sobotę z różańcem o 9.00.

6. Okazja do spowiedzi św. dla kandydatów do bierzmowania z klas VII i VIII w piątek od 19.30. W tym czasie adoracja Najświętszego Sakramentu.

7. W przyszłą niedzielę o 11.30 odprawimy Mszę św. o szczęśliwe żniwa oraz o błogosławieństwo dla mieszkańców Kamionki. Zachęcamy i zapraszamy pozostałe wioski do wspólnej modlitwy.

9. W ubiegłym tygodniu odeszli do Pana: śp. Aurelia Jagła (l. 88) z Jędrzejewa, śp. Ireneusz Grzech (l. 66) z Kruteczka (pogrzeb odbył się w Czarkowie) oraz śp. Grzegorz Tabaczyński (l. 56) z Lubasza. Wieczny odpoczynek…