1. Przypominamy, że Ks. Arcybiskup Metropolita w związku ze złagodzeniem restrykcji sanitarnych odwołał dyspensę od obowiązku uczestnictwa we Mszy św. w niedziele i święta nakazane.

2. Od 1 sierpnia zostaje wznowione Nawiedzenie parafii przez Matkę Bożą w Ikonie Jasnogórskiej. Do naszej parafii Ikona przybędzie 22 sierpnia br.

3. Codziennie Różaniec z Apelem o 20.25. Koronka do Miłosierdzia Bożego także codziennie o 15.00.

4. Msza św. w intencji członków Żywego Różańca – od VI Róży z Dębego zostanie odprawiona we wtorek o 18.00. Na Mszę św. bardzo prosimy wszystkich uczestników Żywego Różańca. Po Mszy św. krótkie spotkanie na którym pragniemy omówić udział Żywego Różańca w Nawiedzeniu Ikony Matki Bożej Częstochowskiej.

5. Krąg biblijny we wtorek po wieczornej Mszy św.

6. Uwaga kandydaci do bierzmowania: spotkanie grupy kulinarnej w środę, piłkarskiej w czwartek o 19.00.

7. Dzieci zapraszamy na zabawy na placu koronacyjnym w poniedziałek, środę i piątek o 10.00.

8. Polecamy prasę religijną. U ministrantów i w kiosku kolejny, najnowszy numer „Z Krasnego Wzgórza”.

9. W ubiegłym tygodniu odeszła do Pana śp. Czesława Wójcik (l. 79) z Lubasza. Wieczny odpoczynek…