1. Dobiegają końca uroczystości odpustowe ku czci Narodzenia NMP. Już dziś składamy najserdeczniejsze podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do ich uświetnienia przygotowując plac koronacyjny, kościół, kwiaty, liturgię, poczęstunki dla Gości. „Bóg zapłać” za odnowienie bramy na plac koronacyjny. Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w uroczystościach, tak Parafianom jak i Gościom. Niech błogosławieństwo od Matki Boskiej Lubaskiej, Królowej Rodzin będzie dla wszystkich nagrodą.

2. Krąg biblijny zaprasza we wtorek po Mszy św. około 18.30.

3. Spotkanie Dzieci Maryi w sobotą o 10.00, Zbiórka ministrantów o 11.00.

4. Zapraszamy duszpasterstwo młodzieży na krąg biblijny w piątek na godz. 19.00.

5. Schola ma próbę o 12.00. Będziemy uczyć się na gitarach, dlatego prosimy o ich zabranie.

6. Na nabożeństwo fatimskie zapraszamy w poniedziałek na 20.30 do kościoła.

7. Za tydzień zbiórka do puszek na KUL, WT UAM i szkoły katolickie oraz składka gospodarcza.