1. Dziś przed kościołem zbiórka do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski, Wydział Teologiczny Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz szkoły katolickie naszej archidiecezji.

2. Krąg biblijny zaprasza we wtorek po Mszy św. około 18.30.

3. Duszpasterstwo młodzieży „Boże Meleks” zaprasza na spotkanie w piątek o 19.00 na probostwie.

4. Katecheza dla rodziców i chrzestnych przed chrztem dziecka w czwartek po Mszy św. o 18.00.

5. Spotkanie Dzieci Maryi w sobotę o 10.00, zbiórka ministrantów o 11.00, próba scholi o 12.00.

6. Zapraszamy chętnych do przygotowania i przyjęcia sakramentu bierzmowania z klas VIII (ewentualnie starszych), razem z rodzicami na pierwsze spotkanie organizacyjne: w przyszłą niedzielę, 26 września o 16.00 uczestniczymy we Mszy św. a po jej zakończeniu konferencja dla rodziców i kandydatów oraz zapisy na listę.