1. Dziś Dzień Papieski. Wychodząc z kościoła dobrowolnymi ofiarami składanymi do puszek wspieramy Dzieło Nowego Tysiąclecia – fundusz stypendialny dla zdolnej a ubogiej młodzieży. Po Mszy św. o 11.30 przegląd chórów.

2. W niedzielne popołudnie odbędzie się ministrancki turniej piłkarski, który zostanie rozegrany na lubaskiej hali – początek zawodów o 14.00.Zapraszamy do kibicowania.

3. Zapraszamy każdego dnia na Nabożeństwa Różańcowe. Cząstkę Różańca będziemy odmawiać przed Najświętszym Sakramentem w październiku codziennie o 20.20. Nabożeństwa z modlitwą różańcową dla dzieci razem z Babciami i Dziadkami we wtorki, środy i piątki o 16.15.

4. Krąg biblijny we wtorek po Mszy św.

5. W środę przypada 104 rocznica zakończenia objawień fatimskich. Podczas różańca dla dzieci o 16.15 i dla dorosłych o 20.20 odbędzie się procesja światła wokół sanktuarium. Dzieci serdecznie prosimy o przebranie się w strój z epoki dzieci fatimskich: za Franciszka, Hiacyntę lub Łucję.

6. Spotkanie Dzieci Maryi w sobotę o 10.00, zbiórka ministrantów o 11.00, próba scholi o 12.00.

7. Spotkanie duszpasterstwa młodzieży „Boży Meleks” w piątek o 19.00.

8. Towarzystwo Seniorów „Słoneczko” zaprasza na spotkanie towarzyskie w Sokołowie pod hasłem „Miód jest dobry na wszystko” w sobotę, 16 października o 18.00. Szczegóły na plakatach.

9. Polecamy prasę religijną. W zakrystii i w kiosku można jeszcze nabyć nasz miesięcznik „Z Krasnego Wzgórza” z fotorelacją z odpustu parafialnego.

10. W ubiegłym tygodniu odeszły do Pana śp. Grażyna Wisła (l. 71) z Lubasza – jej pogrzeb odbędzie się w środę o 12.00 oraz śp. Zofia Leśniewska (l. 76) także z Lubasza – pogrzeb we wtorek o 12.00. Wieczny odpoczynek…