1. Zapraszamy każdego dnia na Nabożeństwa Różańcowe. Cząstkę Różańca odmawiamy przed Najświętszym Sakramentem w październiku codziennie o 20.20. Nabożeństwa z modlitwą różańcową dla dzieci we wtorki, środy i piątki o 16.15.

2. Katecheza dla rodziców i chrzestnych przed chrztem dzieci w czwartek około 18.30.

3. Spotkanie Dzieci Maryi w sobotę o 10.00, zbiórka ministrantów o 11.00, próba scholi o 12.00.

4. Spotkanie duszpasterstwa młodzieży „Boży Meleks” w piątek o 19.00.

5. Za tydzień Niedziela Misyjna. W naszej wspólnocie będzie gościć O. Mirosław Ziemba – misjonarz, karmelita z Syberii w Rosji. Będzie głosił Słowo Boże a po nabożeństwach, na Jego ręce będzie można złożyć ofiarę na misyjne cele zgromadzenia.

6. W przyszłą niedzielę o 11.30 zostanie odprawiona Msza św. Hubertowska. Zapraszamy myśliwych, ich rodziny oraz wszystkich sympatyków przyrody i łowiectwa do wspólnej modlitwy.

7. Caritas Archidiecezji Poznańskiej razem z Parafialnym Zespołem Caritas organizuje zbiórkę dla ubogich przed zimą. Do kosza, który wystawiony jest przed ołtarzem Miłosierdzia można składać nowe (nieużywane) koce, śpiwory, ciepłe skarpety i bieliznę – do niedzieli, 31 października.

8. Chętne osoby, które chciałyby przygotować jedno z państw europejskich na Korowód Wszystkich Świętych – zapraszamy do zakrystii.

9. Polecamy prasę religijną. Kiosk parafialny dziś wyjątkowo nieczynny, po prasę zapraszamy do zakrystii.

10. W ubiegłym tygodniu odeszli do Pana śp. Wacław Graj (l. 61) z Krucza oraz śp. Barbara Grochowska (l. 80) z Kamionki – jej pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o 12.00. Wieczny odpoczynek…