• 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 1. Dziś Niedziela Misyjna. O. Mirosławowi dziękujemy za Słowo Boże i wspólną modlitwę. Jego posługę polecamy ofiarności Parafian.

 2. Zapraszamy każdego dnia na Nabożeństwa Różańcowe. Cząstkę Różańca odmawiamy przed Najświętszym Sakramentem w październiku codziennie o 20.20. Nabożeństwa z modlitwą różańcową dla dzieci we wtorki, środy i piątki o 16.15.

 3. Spotkanie duszpasterstwa młodzieży „Boży Meleks” w piątek o 19.00.

 4. Ministrantów i wszystkich chętnych zapraszamy na Mszę św. w intencji Służby Liturgicznej z okazji Dnia Skupienia Ceremoniarzy, którą odprawi ks. Maciej Wegner – duszpasterz diecezjalny ministrantów w sobotę o 11.00 w naszym sanktuarium.

 5. Próba scholi w sobotę o 12.00.

 6. Caritas Archidiecezji Poznańskiej razem z Parafialnym Zespołem Caritas organizuje zbiórkę dla ubogich przed zimą. Do kosza, który wystawiony jest przed ołtarzem Miłosierdzia można składać nowe (nieużywane) koce, śpiwory, ciepłe skarpety i bieliznę – do przyszłej niedzieli, 31 października.

 7. Po nabożeństwach za tydzień, Parafialny Zespół Caritas zbierać będzie ofiary na pomoc rodzinie poszkodowanej przez pożar w Ciszkowie.

 8. Za tydzień, w niedzielę po Mszy św. o 11.30 zapraszamy wszystkich, szczególnie dzieci, na Korowód Wszystkich Świętych. Zarówno dzieci jak i dorosłych zachęcamy do przebrania się w postacie świętych.

 9. W przyszłą niedzielę zapraszamy kandydatów do bierzmowania wraz z rodzicami na Mszę św. i konferencję o 16.00.

 10. W zakrystii można składać wymienianki półroczne i jednorazowe za zmarłych. Intencje mszalne na I półrocze 2022 roku będziemy przyjmować od 4 listopada.

 11. Polecamy prasę religijną.

 12. W ubiegłym tygodniu odeszły do Pana śp. Elżbieta Stróżyńska (l. 91) z Antoniewa i śp. Aniela Sprawska (l. 89) z Lubasza – jej pogrzeb odbędzie się w czwartek o 11.00. Wieczny odpoczynek…

ks. Maciej Grześ - proboszcz