1. Dziś od Mszy św. o 11.30 inaugurujemy Korowód Wszystkich Świętych na Placu Koronacyjnym. Zapraszamy do rodzinnego „spaceru po Europie” ze świętymi Patronami poszczególnych krajów. Dziękujemy rodzinom, uczniom i wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tego dzieła.

2. Parafialny Zespół Caritas zbiera przed kościołem po nabożeństwach ofiary na pomoc rodzinie poszkodowanej w pożarze w Ciszkowie.

3. W najbliższy poniedziałek, 1 listopada, obchodzimy uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w naszym kościele o 7.30, 9.30, 11.30 i 14.00. Po ostatniej Mszy św. o 14.00, udamy się w procesji żałobnej na nasze cmentarze. Podczas Mszy świętych i w czasie procesji, przy krzyżach, ministranci zbierać będą ofiary na utrzymanie cmentarza.

4. Na Różaniec za zmarłych i Apel Jasnogórski zapraszamy codziennie w listopadzie o 20.20 do kościoła.

5. Od poniedziałku, godz. 12.00 do wtorku godz. 24.00 we wszystkich kościołach i kaplicach ci, którzy prawnie z nich korzystają mogą uzyskać odpust zupełny, (który wolno ofiarować tylko w jednym z w/w terminów, tylko raz i tylko za jednego zmarłego, jeżeli pobożnie nawiedzą ww. dom Boży i równocześnie zmówią: Ojcze naszWierzę w Boga). Każdego dnia od 1 do 8 XI można dostąpić odpustu zupełnego dla zmarłych za nawiedzenie cmentarza grzebalnego i równocześnie zmówienie choćby myślnej modlitwy w intencji zmarłych.

6. W wtorek Dzień Zaduszny. Msze święte w naszym kościele o 9.00, 17.00 i 18.00.

7. Na wymienianki - modlitwy za zmarłych zapraszamy od wtorku - codziennie o 17.45. Prośby o modlitwę – wymienianki – można składać w zakrystii.

8. Intencje mszalne na I półrocze 2022 roku będzie można rezerwować od czwartku. Ksiądz będzie przyjmował w zakrystii od 8.00 do 10.00 oraz w piątek od 15.15 do 16.00. Ze względu na ograniczoną ilość intencji bardzo prosimy, by jedna osoba rezerwowała nie więcej jak trzy intencje. Prosimy także by ewentualny czas oczekiwania przeżyć na modlitwie w kościele. Rezerwować będzie można także po każdej Mszy św. w zakrystii.

9. W najbliższym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi św. w czwartek i piątek od 16.00 dla wszystkich. Na Mszę św. w piątek o 18.00 zapraszamy kandydatów do bierzmowania.

10. Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP w sobotę o 9.00 z Różańcem.

11. Księża odwiedzą chorych w sobotę: ks. Robert od 8.00, ks. Proboszcz od 10.00.

12. Próba scholi w sobotę o 12.00.

13. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o 16.00 konferencja dla rodziców i kandydatów do bierzmowania z klas VII.

14. Polecamy prasę katolicką. W „Przewodniku Katolickim” jako dodatek bezpłatny modlitewnik „5 minut z Bogiem”. U ministrantów i w kiosku najnowszy numer „Z Krasnego Wzgórza”.

15. W ubiegłym tygodniu odszedł z naszej wspólnoty śp. Rafał Dawicki (l. 53) z Sławna. Wieczny odpoczynek…