1. Obecną niedzielę obchodzimy jako Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym – „Solidarni z Libanem”. Na stoliku pod chórem wyłożone są ulotki informacyjne jak można wesprzeć chrześcijan w Libanie oraz obrazki z modlitwą za Kościół Prześladowany. Zachęcamy do modlitwy i ofiary.

2. Krąg biblijny we wtorek po Mszy św. wieczornej.

3. Osoby, które modlą się dziesiątką różańca za kandydatów do bierzmowania prosimy o przyjście na różaniec w czwartek o 20.20. Po różańcu krótkie spotkanie.

4. Spotkanie młodych „Boży Meleks” w piątek o 19.00.

5. Spotkanie Dzieci Maryi w sobotę o 10.00, zbiórka ministrantów o 11.00, próba scholi o 12.00.

6. Za tydzień ostatnia niedziela roku kościelnego – uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.

7. Spotkanie dla rodziców dzieci I komunijnych odbędzie się w przyszłą niedzielę o 16.00. Zapraszamy na Mszę świętą, po liturgii konferencja oraz możliwość spotkania z krawcową w sprawie alb, będzie można też zakupić książeczki, medaliki, świece i różańce. Siostra Elżbieta prosi, aby przynieść wypełnione formularze, które rozdawała na poprzednim spotkaniu.

8. Od przyszłej niedzieli, 21 listopada rozpoczniemy w naszej parafii rekolekcje 33 dniowe skierowane do rodzin, można także odbyć je indywidualnie. Archidiecezjalna inauguracja rekolekcji zawierzenia odbędzie się w naszym sanktuarium w przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o 11.30. W kościele będziemy się wspólnie modlili codziennie o 20.00.

10. W ubiegłym tygodniu odeszła do Pana śp. Zofia Bakiera (l. 81) z Lubasza. Jej pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o 12.00. Wieczny odpoczynek…