1. Ks. Arcybiskup Stanisław Gądecki przypomina, że „Kościół w Polsce od początku kryzysu emigracyjnego za pośrednictwem Caritas Polska, Caritas diecezjalnych oraz delegata KEP ds. Imigracji świadczy w miarę swoich możliwości pomoc migrantom”. Także nasz Parafialny Zespół Caritas zbiera dziś po nabożeństwach ofiary na pomoc migrantom.

2. Dziś uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – ostatnia niedziela roku kościelnego. Swój odpust przeżywa kaplica w Kruczu – Msza św. o 12.30.

3. Codziennie adoracja Najświętszego Sakramentu o 20.00, o 20.20 Różaniec i Apel Jasnogórski.

4. Okazja do spowiedzi św. tak jak do tej pory przed każdą Mszą świętą oraz dodatkowo w czasie różańca o 20.20.

5. Krąg biblijny we wtorek po Mszy św. wieczornej.

6. Spotkanie młodych „Boży Meleks” w piątek o 19.00.

7. Spotkanie Dzieci Maryi w sobotę o 10.00, zbiórka ministrantów o 11.00, próba scholi o 12.00.

8. Zachęcamy, aby od dnia dzisiejszego włączyć się w 33 dniowe rekolekcje zawierzenia. Na wspólne ich przeżywanie zapraszamy codziennie o 20.00 do naszej świątyni. Można je odprawiać także indywidualnie w domu. Pomoce dostępne są w Internecie.

9. Za tydzień I Niedziela Adwentu. Już dziś zapraszamy dzieci, młodzież oraz dorosłych na roraty. Będą się odbywały od poniedziałku do piątku o godz. 17.00, w soboty rano o 7.00.

10. W przyszłą niedzielę spotkanie dla rodziców i kandydatów do bierzmowania z klas VIII: o 16.00 Msza św., po nabożeństwie konferencja.

12. W ubiegłym tygodniu odeszli do Pana: śp. Franciszek Wachowiak (l. 73) z Goraju i śp. Mirosława Kłos (l. 75) z Krucza. Wieczny odpoczynek…