"Daj Panie Jej duszy wieczny odpoczynek, a światłość Twoja niech się odbija w Jej oczach.
Kto Cię poznał, kochał... Kto Cię kochał, opłakuje..."
Maj to w Kościele Katolickim okres szczególnej czci Matki Bożej. „Jest to miesiąc, w którym ze świątyń i z domów prywatnych, kierowane jest do Maryi najgorętsze i najczulsze uwielbienie, płynące prosto z serca. Jest to również miesiąc, w którym z Jej tronu spływają do nas najhojniejsze i najobfitsze dary Bożego Miłosierdzia."(Paweł VI)
Po raz kolejny organizujemy w naszej parafii wyjazd na POLA LEDNICKIE: w sobotę 03 czerwca 2017r.
W środę po Mszy św. nowennowej Ksiądz Proboszcz wręczył członkom nowej Parafialnej Rady Duszpasterskiej dekrety nominacyjne, podpisane przez Arcybiskupa Stanisława Gądeckiego, Metropolitę Poznańskiego.










