W sobotę 24 listopada nasi ministranci zajęli II miejsce w rozegranym turnieju ministrantów w piłkę nożną w Komornikach.

Chłopcy rozegrali cztery spotkania, z których trzy wygrali pokonując parafię Czempiń 4:1, Zbąszyń 3:0 i Skórzewo 2:0. Zabrakło szczęścia w ostatnim spotkaniu finałowym z zawodnikami parafii Aniołów Stróżów z Poznania, które przegrali jedną bramką. Nasi młodzi piłkarze rozumieli się bez słów, grali bardzo dobrze, większość akcji działa się pod bramką przeciwnika, gra była spokojna i przemyślana. Decydujące gole strzelili; Bartek, Stasiu i Igor. Kibice również dopisali wspierając swoich zawodników radosnymi okrzykami.Wszystkich kibiców piłki nożnej i fanów naszych ministrantów zapraszamy do kibicowania… Następny turniej już 8 grudnia również w Komornikach.

Więcej zdjęć w GALERII