Przed wieczorną nowenną w środę (13.02.2019r.) kandydaci na ministrantów mieli swoją pierwszą zbiórkę - w nowym składzie. Chłopcy z uwagą słuchali ks. Roberta i pilnie uczyli się podstawowych funkcji przy ołtarzu. Życzymy chłopcom odwagi  i pięknej służby przy ołtarzu Pańskim.

We wtorek (12 lutego 2019 r.) w naszym kościele odbyło się spotkanie rejonowe nadzwyczajnych szafarzy Komunii Świętej Archidiecezji Poznańskiej.

l Turniej Piłki Nożnej o Puchar Księdza Kustosza za nami (niedziela, 10.02.2019r.). Zwyciężyła drużyna nauczycieli i rodziców uczniów Szkoły Podstawowej w Lubaszu! Brawo!

Nasi ministranci rozegrali dzisiaj w Komornikach kolejny turniej piłki nożnej, pokonując rywali i zdobywając I miejsce!!! Serdecznie gratulujemy zawodnikom sukcesu i życzymy powodzenia w następnych rozgrywkach.