1. Dziś, w niedzielę Wigilia Bożego Narodzenia. Msze św. przed południem według porządku niedzielnego. Wieczorem zasiądziemy do wieczerzy wigilijnej. O 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i Różaniec. Nie będzie Mszy św. o 16.00.

2. Dzięki harcerzom od piątku w naszej świątyni pali się Betlejemskie Światło Pokoju. Możemy je zabrać do domu, na wigilijny stół, zapalając własny znicz.

3. Na Pasterkę zapraszamy w Lubaszu o 22.00 i 24.00.

4. W poniedziałek, 25 grudnia, w I Święto Bożego Narodzenia nie będzie Mszy św. o 7.30. Pozostałe Msze św. według porządku niedzielnego. Na wieczorny, dziękczynny Różaniec zapraszamy szczególnie osoby, które w tym roku podjęły modlitewne dzieło Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.

5. W II święto, we wtorek, przypada święto Świętego Szczepana – pierwszego męczennika. Msze św. według porządku niedzielnego. Ofiarami na tacę będziemy mogli wesprzeć Katolicki Uniwersytet Lubelski i Wydział Teologiczny Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz szkoły katolickie naszej Archidiecezji.

6. Msze święte w Jędrzejewie w niedzielę, poniedziałek i wtorek o 10.15.

7. Poświęcone opłatki do nabycia w sklepie z pamiątkami.

8. Polecamy prasę religijną, szczególnie Przewodnik Katolicki – podwójny numer – z modlitewnikiem.