1. W najbliższym tygodniu przeżywać będziemy I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek okazja do spowiedzi św. od 16.30, w tym czasie adoracja Najświętszego Sakramentu.

2. W pierwszy piątek, 2 lutego, obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Msze święte o 9.00 i 18.00. Podczas każdej Mszy św. błogosławieństwo gromnic. Ofiary zebrane podczas nabożeństw przeznaczamy na klasztory klauzurowe. Okazja do spowiedzi świętej i adoracja Najświętszego Sakramentu od 17.00. Na Mszę świętą i do skorzystania ze spowiedzi świętej zapraszamy szczególnie kandydatów do bierzmowania.

3. Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP z Różańcem w sobotę o 9.00.

4. Kapłani odwiedzą chorych z posługą sakramentalną w sobotę: ks. Mateusz od 8.00, ks. Proboszcz od 10.00.

5. Dzieci I Komunijne zapraszamy w przyszłą niedzielę na Mszę świętą i konferencję o 16.00. Rodziców prosimy o zabranie do kościoła świec chrzcielnych dzieci, które zostaną im uroczyście przekazane.

6. Plan ostatniego dnia odwiedzin kolędowych:

Ks. Mateusz:

29 stycznia, poniedziałek – ul. Lawendowa, Storczykowa, Kwiatowa, Jaśminowa – (od 14.00)

Ojciec Franciszkanin:

29 stycznia, poniedziałek – ul. Zielona – lewa strona (od 9.30)

Na tym odwiedziny kolędowe zakończymy.

7. Polecamy prasę religijną. U ministrantów i w sklepiku najnowszy numer „Z Krasnego Wzgórza”. Zachęcamy do nabycia i lektury.

8. W minionym tygodniu odszedł do Pana śp. Wojciech Helwich (l. 79) z Sokołowa – jego pogrzeb odbędzie się we wtorek o 12.00. Wieczny odpoczynek…