1. Od środy rozpoczynamy nabożeństwa majowe – codziennie o 20.10 przed wystawionym Najświętszym Sakramentem odśpiewamy Litanię Loretańską a następnie tradycyjnie odmówimy Różaniec i kończyć będziemy Apelem Jasnogórskim.

2. Dzieci zapraszamy na nabożeństwa majowe od przyszłego tygodnia w poniedziałki, środy i piątki o 17.30.

3. W piątek przypada uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Msze św. Według porządku niedzielnego. Nie będzie Mszy św. w Jędrzejewie. O 11.30 zapraszamy na modlitwę w intencji Ojczyzny. Rozpocznie je przedstawienie przygotowane przez nasze dzieci. Tego dnia, ze względu na uroczystość nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

4. W najbliższym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi św. w czwartek od 16.00, w piątek od 15.30. W tym czasie adoracja Najświętszego Sakramentu.

5. Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP z Różańcem w sobotę o 9.00.

6. Kapłani odwiedzą chorych w ich domach z posługą sakramentalną w sobotę: ks. Mateusz od 8.00, ks. Proboszcz od 10.00.

7. W intencji strażaków modlić się będziemy w dniu Patrona – św. Floriana, 4 maja, podczas Mszy świętej o 18.00. Serdecznie zapraszamy strażaków i ich rodziny do wspólnej modlitwy.

8. Zbiórka ministrantów w sobotę o 10.00, spotkanie dzieci Maryi o 11.00, próba scholi o 12.00.