1. Dziś obchodzimy Uroczystość Najświętszej Bożej Rodzicielki Maryi a zarazem Światowy Dzień Modlitw o Pokój. Jednoczymy się w modlitwie z młodzieżą we Wrocławiu, kończącą Europejskie Spotkanie Młodych. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego, szczęśliwego Nowego Roku.

2. Bardzo prosimy sołtysów naszej parafii na spotkanie w piątek, 3 stycznia o 10.00 na probostwo, w celu omówienia kolędy.

3. W najbliższym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek i piątek od 16.00. W tym czasie okazja do spowiedzi św.

4. Służbę Liturgiczną: ministrantów, lektorów, szafarzy, scholę liturgiczną oraz Dzieci Maryi wraz z rodzicami zapraszamy na spotkanie opłatkowe. Odbędzie się ono w czwartek, 2 stycznia: o 17.00 Msza św. w kościele, następnie ciąg dalszy w „Portusie” nad jeziorem.

5. Kapłani odwiedzą chorych w ich domach w sobotę: ks. Robert od 8.00, ks. Proboszcz od 10.00.

6. Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi z Różańcem w sobotę o 9.00.

7. Wszystkich członków Żywego Różańca zapraszamy na opłatek w niedzielę, 5 stycznia o 17.00 w kawiarni Relaks przy plaży.

8. W poniedziałek, 6 stycznia Uroczystość Objawienia Pańskiego. Podczas każdej Mszy św. poświęcenie kadzidła i kredy. Po południu o 14.00 zapraszamy na Orszak Trzech Króli.

9. Spotkanie opłatkowe Chóru Parafialnego „Jutrzenka” odbędzie się w poniedziałek, o 17.00 w „Portusie”.

10. W ubiegłym tygodniu odszedł do Pana śp. Marcin Jahns (l. 29) z Lubasza. Jego pogrzeb odbędzie się w piątek, 3 stycznia o 13.00. Wieczny odpoczynek…