1. Zapraszamy po Mszach świętych do stoiska Stowarzyszenia „Pomoc Kościołowi w Potrzebie”. W kampanii „SOS dla Ziemi Świętej” proponujemy zakup wyrobów z drewna oliwnego, wykonanych przez chrześcijan z Betlejem. W ofercie znajdują się różańce, figurki świętych, ozdoby bożonarodzeniowe czy nawet świeczniki na stół świąteczny. Nabywając wyroby wykonane przez naszych braci i siostry z Ziemi Świętej dajemy im pracę i pomagamy godnie żyć.

2. Dzieci w Białym Tygodniu zapraszamy na Msze św. codziennie do piątku o 18.00.

3. 13 lipca – w poniedziałek – kolejne nabożeństwo fatimskie z różańcem o 20.00 przed probostwem. W razie deszczu nabożeństwo w kościele.

4. Osoby, które pragną przyjąć szkaplerz Najświętszej Maryi Panny prosimy na Mszę św. w czwartek o 18.00 – we wspomnienie Matki Bożej z Góry Karmel.

5. Spotkanie dla dzieci z zabawami na Placu Koronacyjnym w poniedziałek (nie we wtorek, jak wcześniej podawano) i czwartek o 10.00.

6. Krąg Biblijny w środę po Mszy św. i Nowennie około 19.00.

7. Rozmowy z Młodymi (ks. Roberta) w czwartek o 19.00 – tym razem o bierzmowaniu.

8. Rowerowa Droga Światła – Szlakiem Zmartwychwstałego – rozpocznie się w sobotę o 8.00 rano. Zbiórka uczestników z rowerami przed Ołtarzem Papieskim. Trasa ok. 10 km.

9. Kolejna instrukcja liturgiczna dla kandydatów do bierzmowania w piątek o 19.00 w kościele. Obecność obowiązkowa.

10. Dziś składka gospodarcza na renowację kaplicy. Serdecznie dziękujemy za złożone ofiary.

11. Polecamy prasę religijną: Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny i Misyjne Drogi. Zachęcamy do kupna i lektury.