1. Trwa Biały Tydzień. Razem z dziećmi pierwszokomunijnymi modlimy się podczas Mszy św. o 17.00 i 18.00.

2. Na nabożeństwa majowe zapraszamy codziennie o 20.15 w kościele.

3. Krąg biblijny we wtorek o 18.45 w kościele.

4. Katecheza dla rodziców i chrzestnych przed chrztem dzieci w czwartek o 18.45.

5. W piątek po Mszy św. o 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu – do udziału zachęcamy kandydatów do bierzmowania, szczególnie uczniów klas VII.

6. Spotkanie Dzieci Maryi w sobotę o 10.00 w kościele, zbiórka ministrantów o 11.00, próba scholi o 12.00.

7. Przypominamy i zachęcamy do udziału w konkursie na makietę sanktuarium maryjnego. Prosimy o wpisanie się na listę.

8. Zapraszamy do służby ministranckiej. Naszym celem jest stu ministrantów. Chętnych chłopców zapraszamy wraz z rodzicem do zakrystii.

9. Rocznica pierwszych objawień i wspomnienie matki Bożej z Fatimy przypada w czwartek. Prosimy na nabożeństwo majowe o 20.15.

10. Święto Św. Macieja Apostoła obchodzić będziemy w piątek. Podczas Mszy św. modlić się będziemy w intencji ks. Proboszcza i Solenizantów – Maciejów.

11. W przyszłą niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Jeśli tylko pogoda pozwoli także za tydzień Msza św. o 11.30 na placu koronacyjnym.

12. Polecamy prasę religijną. Są jeszcze egzemplarze „Z Krasnego Wzgórza”.