Po raz kolejny organizujemy w naszej parafii wyjazd na POLA LEDNICKIE: w sobotę 03 czerwca 2017r.

Ruch Lednicki jest propozycją drogi formacyjnej skierowanej do wspólnot oraz osób indywidualnych. Istotą Ruchu Lednickiego jest jak najczęstszy udział w Eucharystii, codzienny wybór Chrystusa, adoracja oraz w miarę możliwości-modlitwa brewiarzowa. Nieodłącznym elementem jest studium, którego motyw wyznacza hasło Spotkania Młodych LEDNICA 2000.

Koszt wyjazdu w wysokości 30 zł. obejmuje: przejazd, ubezpieczenie i wejście na Pola Lednickie. Przy zapisywaniu się należy wpłacić całą kwotę, podać imię, nazwisko i nr PESEL oraz numer telefonu. Zapisy w zakrystii do 28 maja br.

"Panie Jezu Chryste, Ciebie wybieram jako mojego Pana i za apostołem Piotrem powtarzam: Ty  jesteś Chrystus, Boga Syn, Zbawiciel!
Tobie oddaję moją przeszłość, dzień dzisiejszy i przyszłość oraz całą moją wieczność.
TY jesteś moją Prawdą, TY jesteś moją Drogą, moim Życiem i moją Miłością.
Teraz i na wieki. Amen".

Mały Katechizm Ruchu Lednickiego „6×7 = Ruch Lednicki”