1. Dziś Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Po Koronce do Miłosierdzia Bożego o 15.15 odbędzie się w kościele spektakl „Fatima” na który wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy.
  2. Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie o 20.15.

3. Nabożeństwo fatimskie w poniedziałek o 20.00.

4. Spotkanie Kręgu Biblijnego we wtorek o 18.30.
  5. W najbliższy czwartek uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Tego dnia Msze św. według porządku niedzielnego. Uroczysta procesja eucharystyczna odbędzie się po Mszy św. o 9.30. Bardzo prosimy o przygotowanie ołtarzy podobnie jak w ubiegłych latach. Do udziału zapraszamy poczty ze sztandarami, feretrony, dziewczynki sypiące kwiatki, ministrantów. Strażaków, leśników i myśliwych prosimy o niesienie obrazu MB Lubaskiej. Prosimy o udekorowanie naszych domostw. Próba dla dziewczynek sypiących kwiatki w poniedziałek i we wtorek o 16.00 przy kościele. Wszyscy starajmy się okazać publicznie świadectwo naszej wiary wobec Chrystusa Eucharystycznego.

6. Od piątku po Bożym Ciele do Uroczystości Najświętszego Serca Pana Jezusa podczas Mszy św. kazania będzie głosił ks. Robert Klemens – Filipin ze Świętej Góry i Moderator Diecezjalny Domowego Kościoła. Potraktujmy uczestnictwo w obchodach oktawy jako dodatkowe rekolekcje parafialne. Zapraszamy do udziału dorosłych, młodzież i dzieci.

7. Msze św. z procesją eucharystyczną i naukami w oktawie: w piątek i sobotę o 18.00, w niedzielę o 11.30.

8. Kongregacja dekanalna – uroczyste spotkanie kapłanów dekanatu czarnkowskiego – odbędzie się w naszym kościele w sobotę o 10.00. W imieniu Księdza Dziekana zapraszamy wiernych do wspólnej modlitwy dziękczynnej za miniony rok duszpasterski. Modlić się będziemy także za zmarłych kapłanów.

9. Polecamy prasę religijną. Są do nabycia jeszcze ostatnie egzemplarze „Z Krasnego Wzgórza”. Można także nabyć historyczny dodatek do Przewodnika poświęcony wydarzeniom Poznańskiego Czerwca 1956.

10. W ubiegłym tygodniu odeszła do Pana śp. Mieczysława Graj (l. 64) z Kruteczka. Wieczny odpoczynek…