1. Ministranci powrócili z Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej w Kołobrzegu. Gratulujemy udziału i życzymy dalszej wytrwałości w służbie Panu Bogu, w sporcie i w życiu.

2. Dzień Nieustającego Różańca w poniedziałek, 4 lipca.

3. Dziś (w niedzielę) na Placu Koronacyjnym Piłkarski Turniej Parafialny „Katar 2022”. Podczas turnieju zostanie przeprowadzona kwesta na pomoc w leczeniu Martynki Stochaj – dziecka z Zespołem Downa i komplikacjami po przebytym Covid – 19.

4. W środę, 6 lipca wyruszy z Katedry Poznańskiej Piesza Poznańska Pielgrzymka na Jasną Górę. Przewodnikiem Grupy Miłosierdzia jest ks. Robert. Chętnych zapraszamy do pielgrzymowania. Kto, z jakichkolwiek powodów nie może pielgrzymować pieszo niech czuje się zaproszony do duchowego pielgrzymowania. W ramach pielgrzymki duchowej w naszym sanktuarium będziemy się spotykać codziennie wieczorem o 20.15, aby łączyć się telefonicznie z pielgrzymami na szlaku, rozważać treść tych samych konferencji, które głoszone są pielgrzymom oraz odmówić cząstkę Różańca i uczestniczyć w Apelu Jasnogórskim. Zapraszamy i zachęcamy do uczestnictwa. Przez niedzielę i poniedziałek na ołtarzu MB Fatimskiej wystawiona jest skrzynka do której można wkładać karteczki z prośbami o modlitwę, które będą przekazane pielgrzymom i przez nich omodlone.

5. W najbliższym tygodniu przypada I czwartek miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu od 17.00. W tym czasie okazja do spowiedzi świętej. Przypominamy, że kapłani służą posługą w konfesjonale 15 minut przed każdą Mszą świętą oraz podczas Różańca o 20.30.

6. Katecheza dla rodziców i chrzestnych przed chrztem dzieci w czwartek o 18.30 w kościele.

7. Za tydzień Słowo Boże będzie głosił w naszej wspólnocie ks. Dominik Fiszer – misjonarz z Ukrainy.

8. W kiosku polecamy prasę religijną. U ministrantów do nabycia najnowszy numer „Z Krasnego Wzgórza”.