1. Coroczny festiwal chórów odbędzie się w naszym kościele w (dziś) w niedzielę po Mszy świętej o 11.30.

2. Dzieci I Komunijne wraz z rodzicami zapraszamy Mszę świętą z poświęceniem Różańców (dziś) w niedzielę o 16.00. Po nabożeństwie konferencja dla rodziców.

3. Na nabożeństwa październikowe zapraszamy codziennie o 20.15 w łączności z Apelem Jasnogórskim. Nabożeństwa dla dzieci we wtorki, środy i piątki o 16.00.

4. Krąg Biblijny we wtorek około 18.30.

5. W najbliższą środę, 12 października, nawiedzą kościół pw. Św. Marii Magdaleny w Czarnkowie relikwie Błogosławionego Karola Acutis – nastolatka z Włoch, zmarłego na białaczkę w wieku zaledwie 15 lat, miłośnika Internetu, programisty - samouka, twórcy stron internetowych a przede wszystkim niesamowitego świadka wiary, który bezkompromisowo żył Bogiem na co dzień. Do poznania bliżej Jego sylwetki zachęcamy młodych i dorosłych, a do wspólnej modlitwy przy Jego relikwiach zapraszamy w środę w Czarnkowie. Początek nawiedzenia o 18.30, Msza święta o 19.00, czuwanie młodych do 21.00, czuwanie w ciszy do 24.00.

6. Wyjazd grupy do Kodnia nastąpi w piątek o 5.45 sprzed kościoła.

7. W przyszłą niedzielę Słowo Boże będzie głosił w naszej świątyni ks. Grzegorz Kamiński – misjonarz Świętej Rodziny.

9. W ubiegłym tygodniu odszedł do Pana śp. Zbigniew Ibsz (l. 70) z Goraja – ojciec ks. Tomasza – proboszcza w Biedrusku. Jego pogrzeb odbył się w sobotę w Czarnkowie. Wieczny odpoczynek…