1. Dziękujemy za Słowo Boże ks. Grzegorzowi Kamińskiemu ze Zgromadzenia Misjonarzy Świętej Rodziny i polecamy wszystkie dzieła Zgromadzenia modlitwie i ofiarom, które wychodząc z kościoła możemy złożyć na Jego ręce.

2. Na nabożeństwa październikowe zapraszamy codziennie o 20.15 w łączności z Apelem Jasnogórskim. Nabożeństwa dla dzieci we wtorki, środy i piątki o 16.00.

3. Na zaproszenie Centrum Kultury w Czarnkowie nasz Zespół Teatralny wystawi przedstawienie „Fatima” w kinie „Światowid” w poniedziałek, 17 października o 19.00. Wstęp wolny. Gościem honorowym będzie Ks. Arcybiskup Metropolita Poznański Stanisław Gądecki. Wszystkich serdecznie zapraszamy.

4. II rocznica śmierci śp. Księdza Proboszcza Symplicjusza Nowaka wypada w poniedziałek. Zapraszamy do wspólnej modlitwy szczególnie podczas Mszy św. o 18.00.

5. Krąg Biblijny we wtorek około 18.30.

6. W intencji uczestników nabożeństw fatimskich modlić się będziemy podczas nowenny w najbliższą środę o 9.00 i 18.00.

7. Chętnych kandydatów do bierzmowania zaprasza ks. Robert w piątek o 19.00 do Gościńca Nazaret. Prosimy o zabranie ze sobą sznurka na różaniec.

8. Rejonowe spotkanie członków Parafialnych Zespołów Caritas odbędzie się w piątek o 16.00 w Czarnkowie, w kościele św. Marii Magdaleny.

9. Spotkanie Dzieci Maryi w sobotę o 10.00, zbiórka ministrantów o 11.00, próba scholi o 12.00.

10. Tradycyjna Msza Święta Hubertowska zostanie odprawiona w przyszłą niedzielę o 11.30 w naszym Sanktuarium. Uroczystościom towarzyszyć będzie Jubileusz 40 – lecia Zespołu Trębaczy Myśliwskich z Goraju. Miłośników kultury łowieckiej – w imieniu organizatorów - serdecznie zapraszamy.

11. Osoby zainteresowane katechezami neokatechumenalnymi zapraszamy do parafii św. Marii Magdaleny w Czarnkowie w czwartek , 20 października o 19.15 w kościele. o

13. W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy odchodzących do Pana: śp. Jadwiga Szudera (l. 85) z Lubasza, śp. Jacek Chachuj (l. 46) z Bzowa, śp. Klara Bolczyk (l. 91) ze Stajkowa – pogrzeb we wtorek o 11.30 oraz śp. Lucyna Kramer (l. 49) z Goraju – pogrzeb w środę o 11.00. Wieczny odpoczynek…