1. Ministranci reprezentujący naszą Parafię i Archidiecezję Poznańską uczestniczyli w Mistrzostwach Polski Służby Liturgicznej w Piłce Nożnej w Gnieźnie. Zajęli miejsce. Gratulujemy.

2. Nabożeństwa różańcowe codziennie o 20.20. Zapraszamy do wspólnej modlitwy przed Obliczem Matki Bożej Lubaskiej Królowej Rodzin. Koronka do Miłosierdzia Bożego codziennie o 15.00.

3. W najbliższym tygodniu przypada I czwartek i piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi świętej od 17.00. W tym czasie adoracja Najświętszego Sakramentu.

4. Katecheza dla rodziców i chrzestnych przed chrztem dzieci w czwartek o 18.30 w kościele

5. Piesza Poznańska Pielgrzymka wyruszy na Jasną Górę z Katedry Poznańskiej 6 lipca – w czwartek. Zachęcamy do udziału. Pielgrzymom będzie można także towarzyszyć duchowo z naszego kościoła. Spotkania duchowych uczestników w czasie pielgrzymki codziennie o 20.15.

6. Z Bożą pomocą zakończyliśmy wymianę dachu na probostwie. Dziękujemy szczególnie Panu Przemkowi i jego firmie za sprawne, fachowe i bezpieczne przeprowadzenie robót dekarskich. Na swoje miejsce w kaplicy Świętego Krzyża powróciły po renowacji i wymianie ram obrazy św. Maksymiliana Kolbe i ks. Cofty. Wdzięczni jesteśmy wszystkim za modlitwy i ofiary na rzecz Parafii. Bóg zapłać!

7. Lubaskie Katolickie Towarzystwo Uniwersytetów Ludowych organizuje w dniu 22 lipca wyjazd do Gdańska na Jarmark Dominikański oraz do Pelplina. Zapisy w bibliotece Gminnej.

8. W kiosku polecamy prasę religijną. U ministrantów do nabycia najnowszy numer „Z Krasnego Wzgórza”.

9. W ubiegłym tygodniu odeszli do Pana: śp. Zofia Kowalska (l. 83) ze Stajkowa, śp. Jan Dębowski (l. 69) z Miłkówka i śp. Adam Perski (l. 84) z Miłkowa – jego pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o 14.00. Wieczny odpoczynek…