1. Trwa Piesza Poznańska Pielgrzymka na Jasną Górę. Pamiętajmy o pątnikach na modlitwie. Szczególnie zapraszamy na duchowe pielgrzymowanie w naszym sanktuarium codziennie o 20.15. W czasie nabożeństwa łączymy się telefonicznie z korespondentem na trasie, rozważamy słowa konferencji pielgrzymkowej i odmawiamy cząstkę Różańca. Pielgrzymka piesza zakończy się w piątek, 15 lipca w godzinach południowych.

2. Nabożeństwo fatimskie odbędzie się w czwartek 13 lipca o 20.00 w łączności z duchową pielgrzymką. Będzie to ostatnie nabożeństwo fatimskie, które poprowadzi ks. Robert. Przy okazji przypominamy, że ks. Robert – zgonie z dekretem ks. Arcybiskupa przechodzi w sierpniu do Parafii św. Marcina i św. Piotra w Okowach, do Konarzewa. Ostatnią niedzielą pobytu w Lubaszu będzie 30 lipca i wówczas pożegnamy ks. Roberta.

3. Codziennie o 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego.

5. W ostatnim czasie odeszła do Pana śp. Aniela Urban (l. 91) ze Stajkowa. Wieczny odpoczynek…