1. Dziś, z racji wspomnienia liturgicznego św. Krzysztofa – Patrona Kierowców, po każdej Mszy św. błogosławieństwo kierowców i poświęcenie pojazdów mechanicznych. Kapłan będzie święcił pojazdy przed dzwonnicą, prosimy, aby samochody podjeżdżały od strony jeziora ku ulicy Chrobrego.

2. Najbliższa niedziela będzie ostatnią niedzielą posługi w naszej parafii ks. Wikariusza Roberta Łopatki. W sierpniu rozpoczyna posługę w Parafii pw. Św. Marcina i św. Piotra w Okowach w Konarzewie. Podczas Mszy świętych pragniemy wyrazić wdzięczność Bogu i Matce Bożej Lubaskiej za wszystko dobro, jakie uczynił ks. Robert pośród nas. Szczególnie zapraszamy na Mszę świętą o 16.00.

3. Poświęcenia przywróconych do naszej świątyni balasek po ich renowacji dokona ks. Prałat Jan Majchrzak za tydzień, podczas Eucharystii o 11.30.

4. Codziennie o 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego.

5. Na Różaniec i Apel Jasnogórski zapraszamy każdego dnia w naszym Sanktuarium o 20.20.