1. Dziś kończy swoją posługę wikariuszowską w naszej parafii ks. Robert Łopatka. Dziękujemy za wszelkie dobro i życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki MBLKR na nowej placówce w Konarzewie. W szczególny sposób chcemy wyrazić naszą wdzięczność podczas Mszy świętej o 16.00. Po Mszy świętej będzie okazja do wypowiedzenia wdzięczności i życzeń wraz z grupami duszpasterskim, a później podczas spotkania przy kawie w Gościńcu przez cały wieczór.

2. Nabożeństwa różańcowe codziennie o 20.20. Zapraszamy do wspólnej modlitwy przed Obliczem Matki Bożej Lubaskiej Królowej Rodzin. Koronka do Miłosierdzia Bożego codziennie o 15.00.

3. W najbliższym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi świętej od 17.00 w czwartek i piątek. W tym czasie adoracja Najświętszego Sakramentu. Codziennie okazja do spowiedzi świętej przed Mszą świętą oraz podczas Różańca o 20.20. Msza święta wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP w sobotę o 18.00.

4. W przyszłą niedzielę będzie głosił słowo Boże o. Paweł Ratajczyk – misjonarz Oblat oraz będzie rozprowadzał kalendarze misyjne.

5. Caritas Archidiecezji Poznańskiej w ramach akcji „Tornister pełen uśmiechów” organizuje akcję zbierania przyborów szkolnych dla dzieci na Litwie. Dary można składać do kosza przy ołtarzu Miłosierdzia. Akcja potrwa do 13 sierpnia.

6. W kiosku polecamy prasę religijną. Z Przewodnikiem modlitewnik „5 minut z Bogiem”.