1. Na Mszę świętą dziękczynną za zbiory zapraszamy dziś (w niedzielę) o 14.00 do naszego sanktuarium. Po Mszy świętej dalsze uroczystości dożynkowe w amfiteatrze.

2. Ministrantów, Dzieci Maryi oraz scholę parafialną wraz z rodzicami zapraszamy na Mszę św. w czwartek, 31 sierpnia o 18.00. Po nabożeństwie spotkanie w Gościńcu.

3. W najbliższym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi świętej w piątek od 16.00. Zachęcamy do skorzystania z sakramentu pojednania dzieci i młodzież, które w przyszły poniedziałek rozpoczną nowy rok szkolny. Adoracja Najświętszego Sakramentu od 16.00, Msza święta pierwszopiątkowa o 17.00.

4. Kapłani odwiedzą chorych z posługą sakramentalną w pierwszą sobotę miesiąca: ks. Mateusz od 8.00, ks. Proboszcz od 10.00. Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP z różańcem o 9.00.

5. Przypominamy, że w naszej świątyni okazja do spowiedzi świętej codziennie przed Eucharystią oraz podczas Różańca o 20.20.

6. Wobec licznych pytań wiernych zainteresowanych losem Matki Bożej Fatimskiej, informujemy, że Matka Boża Fatimska wybrała się na wypoczynek do Portugalii, a po drodze poprosiła Matkę Bożą z Lourdes o zastępstwo. Obiecała, że powróci na wrześniowe nabożeństwo fatimskie, a może już na odpust Narodzenia.

8. W ubiegłym tygodniu odszedł do Pana śp. Bogdan Paczyński (l. 80) z Lubasza – jego pogrzeb odbył się w Zakrzewie. Wieczny odpoczynek…