1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu.

2. Dzieci Maryi zapraszamy na spotkanie integracyjne we wtorek o 15.15.

3. Krąg Biblijny zaprasza we wtorek o 18.30 na probostwo.

4. Od środy – Popielcem – inaugurujemy okres Wielkiego Postu. Msze św. w Popielec o 9.00, 17.00 i 18.00. Podczas każdej Mszy św. obrzęd posypania głów popiołem. Tego dnia obowiązuje post ścisły od którego nie ma dyspensy.

5. Zgodnie z rozporządzeniem Księdza Arcybiskupa Metropolity zbierać będziemy dobrowolne ofiary do puszek po Mszach świętych na pomoc Ukrainie.

6. Spotkanie dla chętnych – dorosłych - kandydatów do bierzmowania, którzy z jakiegokolwiek powodu, do tej pory tego sakramentu nie przyjęli - w środę o 19.00 na probostwie.

7. W okresie Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwa pasyjne: w piątki Droga Krzyżowa dla dzieci o 17.00 (przez najbliższe dwa tygodnie), dla dorosłych i młodzieży o 18.30. Gorzkie Żale w niedziele Wielkiego Postu o 15.15 (po Koronce do Miłosierdzia Bożego), kazania pasyjne będzie głosił ks. Patryk Tomczak – wikariusz z parafii pw. św. Marii Magdaleny z Czarnkowa.

9. W ubiegłym tygodniu odeszła do Pana śp. Maria Stasik (l. 80) ze Stajkowa. Wieczny odpoczynek…