1. W okresie Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwa pasyjne: w piątek Droga Krzyżowa dla dzieci o 17.00, dla dorosłych i młodzieży o 18.30. Gorzkie Żale w niedziele Wielkiego Postu o 15.15 (po Koronce do Miłosierdzia Bożego).

2. Tradycyjnie w Wielkim Poście składamy Daninę Diecezjalną – imienną ofiarę przeznaczoną na instytucje centralne archidiecezji: Kurię Metropolitalną, Seminarium Duchowne, Caritas, Dom Księży Seniorów i na potrzeby parafii. Na bocznych ołtarzach, w koszyczkach, wyłożone są specjalne koperty, które po wypełnieniu adresem, nazwiskiem i rokiem można wykorzystać do przekazania ofiary na wymienione cele. Koperty można składać wraz z ofiarami do koszyczków podczas zbierania składek.

3. Katecheza dla rodziców i chrzestnych przed chrztem dzieci w czwartek o 18.30 w kościele.

4. Zbiórka ministrantów w sobotę o 11.00.

5. Polecamy prasę religijną zwłaszcza Przewodnik Katolicki.

6. W ubiegłym tygodniu odeszła do Pana z naszej wspólnoty śp. Marianna Bednarek (l. 91) z Dębego. Jej pogrzeb odbył się w Czarnkowie. Wieczny odpoczynek…