1. W liturgii tygodnia wspominamy:

- w poniedziałek - św. męczennika Pawła Miki i towarzyszy,

- w piątek - św. Scholastyki, dziewicy,

- w sobotę - Najświętszej Maryi Panny z Lourdes.

2. W ubiegłym tygodniu zakończyliśmy odwiedziny duszpasterskie. Sprawozdanie pokolędowe zostanie przedstawione w przyszłą niedzielę.

3. Od poniedziałku powracamy do funkcjonowania biura parafialnego w godzinach urzędowania w ciągu roku.

4. We wtorek na Eucharystię o 18.00 zapraszamy wszystkich członków Wspólnoty Żywego Różańca. Msza św. w intencji żywych i zmarłych członków 12 róży różańcowej.

5. Nowenna do MBLKR w środę o 9.00 i 18.00.

6. Spotkanie liderów grup duszpasterskich działających przy naszej parafii w środę o 19.00.

7. W sobotę 11 lutego w dniu wspomnienia NMP z Lourdes obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Z tej okazji zapraszamy chorych oraz osoby starsze na Mszę św. o 10.00. Podczas Eucharystii udzielimy sakramentu chorych oraz błogosławieństwa Najświętszym Sakramentem. Pół godziny przed Eucharystią  okazja do spowiedzi.

8. Za tydzień przypada II niedziela miesiąca, będziemy modlić się za naszych dobrodziejów, tych, którzy troszczą się o dobra duchowe i materialne naszej parafii i sanktuarium. Składka inwestycyjna na rzecz budowy domu parafialnego i pielgrzyma.

9. Przy wyjściu z kościoła u służby liturgicznej możemy nabyć kolejny numer czasopisma „Z Krasnego Wzgórza”, wznowionego miesięcznika naszej parafii. W nim m.in. intencje mszalne na luty. Ofiara za każdy egzemplarz jest dowolna.

10. Dziękujemy za rozebranie żłóbka oraz usunięcie choinek z kościoła i dostosowanie świątyni do okresu zwykłego.

11. Są jeszcze wolne miejsca na wyjazd na łyżwy na lodowisko do Piły w sobotę 18 lutego o 8.30. Zapraszamy ministrantów i młodzież. Zapisy w zakrystii i u ks. Łukasza.

12. „Przewodnik Katolicki”, czasopisma religijne, modlitewniki i rozważania różańcowe, a także obrazy oraz medaliki MB do nabycia w kiosku parafialnym.

13. W minionym tygodniu na naszym cmentarzu miały miejsce trzy pogrzeby: śp. Heleny Ratajczak, l. 80 z Kamionki, Jana Krepla, l. 62 z ul. Wiejskiej w Lubaszu oraz Jana Dłużewskiego, l. 69 z Bończy. Zmarłych polecajmy Bożemu miłosierdziu…

ks. Andrzej Magdziarz – proboszcz