1. Dziś niedziela Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa, ostatnia niedziela roku kalendarzowego. Uczestników Żywego Różańca zapraszamy dziś o 17.00 na spotkanie opłatkowe w Domu Strażaka.
  2. Msza św. dziękczynna za kończący się rok zostanie odprawiona w poniedziałek, 31 grudnia o 16.00. Od 15.00 adoracja Najświętszego Sakramentu, Koronka do Miłosierdzia Bożego i wspólny śpiew kolęd. Nie będzie Mszy św. o 18.00.
  3. We wtorek Nowy Rok. Obchodzić będziemy Uroczystość Najświętszej Bożej Rodzicielki Maryi, a zarazem Światowy Dzień Modlitw o Pokój. Msze św. według porządku niedzielnego.
  4. Na Nowenny do MBLKR zapraszamy w środę o 9.00 i 18.00.
  5. Kolędę rozpoczniemy w tym roku od Goraju, w środę, 2 stycznia: jeden kapłan od stacji kolejowej, drugi od sołtysa na zejście – od 10.30. Druga część Goraju w poniedziałek, 7 stycznia: jeden kapłan od Lubasza, drugi od sołtysa na zejście – od 10.00.
  6. Bardzo prosimy sołtysów naszej parafii na spotkanie w czwartek, 3 stycznia o 10.00 na probostwo, w celu omówienia kolędy.
  7. W najbliższym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek i piątek od 16.00. W tym czasie okazja do spowiedzi św.
  8. Okazja do spowiedzi św. w Jędrzejewie w czwartek od 16.30, o 17.00 Msza święta.
  9. Spotkanie Kręgu Biblijnego w czwartek o 18.30 na probostwie.
  10. Nieustający Różaniec w naszej parafii w piątek, 4 stycznia.
  11. Zbiórka ministrantów w piątek po Mszy św. o 18.00.
  12. Kapłani odwiedzą chorych w ich domach w sobotę: ks. Robert od 8.00, ks. proboszcz od 10.00.
  13. Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi z Różańcem w sobotę o 9.00 (godzinę później niż w roku ubiegłym).
  14. Za tydzień w niedzielę Uroczystość Objawienia Pańskiego. Podczas każdej Mszy św. poświęcenie kadzidła i kredy. Po południu o 14.00 zapraszamy na Orszak Trzech Króli. Niech wszystkie dzieci przyjdą w koronach. Zbiórka przed kościołem. Zakończenie poczęstunkiem w Szkole Podstawowej.
  15. W sobotę odbyły się pogrzeby: śp. Jana Talowskiego (l. 88) z Goraju – Zamek oraz śp. Agnieszki Domagalskiej (l. 36) z Lubasza. Wieczny odpoczynek…