1. W okresie Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwa pasyjne: w piątki Droga Krzyżowa dla dzieci o 16.30, dla dorosłych i młodzieży o 18.30. Gorzkie Żale w niedziele Wielkiego Postu o 15.15 (po Koronce do Miłosierdzia Bożego).
2. Krąg biblijny odbędzie się w czwartek na probostwie o 18.30.
3. Spotkanie Dzieci Maryi w piątek o 15.30 na probostwie.
4. Zachęcamy do podjęcia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Przez dziewięć miesięcy, odmawiając dziesiątkę różańca świętego i krótką modlitwę, wraz z dobrym uczynkiem, ratujemy jedno dziecko zagrożone aborcją. Uroczyste podjęcie Dzieła nastąpi 25 marca – w uroczystość Zwiastowania NMP – podczas Mszy św. o 18.00 – podczas rekolekcji parafialnych.
5. Rekolekcje parafialne rozpoczniemy od soboty 23 marca. Poprowadzi je dla nas Ojciec Joachim Kusz – Oblat z Poznania. Nauki rekolekcyjne będą głoszone podczas wszystkich Mszy św. niedzielnych oraz w poniedziałek, wtorek i środę o 9.00 i 18.00. Prosimy wszystkich Parafian o modlitwę w intencji rekolekcji.
6. Na składkę gospodarczą zebraliśmy przed tygodniem 6790 zł. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiarność i troskę o potrzeby kościoła.