1. Zakończyliśmy obchody uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa oraz Serca Jezusowego. Pragniemy wyrazić wdzięczność wszystkim, którzy przyczynili się do ich pięknego i godnego przebiegu. Dziękujemy rodzinom, które przygotowały ołtarze na trasie procesji oraz ołtarz do Mszy św. pod figurą Najświętszego Serca Jezusa, służbie liturgicznej, Panom noszącym baldachim, pocztom sztandarowym, Paniom niosącym feretron, dziewczynkom sypiącym kwiatki i ich rodzicom, chórowi parafialnemu „Jutrzenka” wraz z organistą, kościelnym i katechetkom, Siostrom Służebniczkom, strażakom i Policji. Wszystkim uczestnikom codziennych Mszy św., nieszporów i procesji eucharystycznych, dorosłym i dzieciom – „Bóg zapłać”!

2. Na ostatnie nabożeństwa czerwcowe zapraszamy w sobotę i niedzielę o 20.30.

3. Wyjazd do Zakopanego w poniedziałek: zbiórka o 5.20, Msza św. w kościele o 5.30. Pamiętajmy o modlitwie w intencji bezpiecznego i szczęśliwego pobytu dzieci na wakacjach.

4. W intencji Żywego Różańca modlić się będziemy we wtorek o 18.00 – zaprasza 13 Róża św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Tego dnia Wieczysty Różaniec w naszej Parafii.

5. W nadchodzącym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek i piątek od 16.00. W tym czasie okazja do spowiedzi świętej.

6. Za kapłanów, o powołania kapłańskie i zakonne modlić się będziemy w czwartek o 18.00.

7. Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP z różańcem w sobotę o 9.00.

8. W lipcu i sierpniu nie będzie Mszy św. i spowiedzi w pierwszy czwartek w Jędrzejewie oraz objazdu chorych w pierwszą sobotę. Kapłana zawsze można wezwać indywidualnie do chorego.

9. W najbliższym tygodniu wyrusza Piesza Poznańska Pielgrzymka na Jasną Górę. Zachęcając do osobistego pielgrzymowania, otoczmy pielgrzymów na szlaku modlitwą i łączmy się z nimi duchowo.

10. Polecamy prasę religijną. Do Przewodnika Katolickiego dołączony jest modlitewnik „5 minut z Bogiem”. Polecamy także najnowszy numer Gościa Niedzielnego.

11. W poniedziałek o 11.00 odbędzie się pogrzeb śp. Łucjana Dudziaka (l. 78) z Czarnkowa. Wieczny odpoczynek…