1. Wymienianki – codzienne w dni powszednie o 17.45.

2. Od poniedziałku przyjmować będziemy rezerwacje na intencje mszalne na I półrocze 2020 roku w biurze, w godzinach przyjęć.

3. Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej zapraszamy na konferencję w poniedziałek, o 18.30 w kościele. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o 11.30 poświęcenie książeczek do nabożeństwa.

4. Z okazji I czwartku miesiąca okazja do spowiedzi św. w czwartek i piątek od 16.00. W tym czasie wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu.

5. Okazja do spowiedzi św. w Jędrzejewie w czwartek od 16.30, Msza św. o 17.00.

6. Dzieci Maryi zapraszamy na spotkanie w piątek o 16.00.

7. Kandydatów do bierzmowania z klas VII i VIII szkoły podstawowej zapraszamy na Mszę św. w piątek o 18.00 i spotkanie przygotowawcze około 18.30 w kościele. Prosimy rodziców kandydatów z klas VIII, którzy do tej pory nie zapisali swoich dzieci do sakramentu bierzmowania, na konferencję w piątek o 19.00.

8. Parafialny Zespół Caritas będzie rozprowadzał rogale świętomarcińskie w przyszłą sobotę i niedzielę po nabożeństwach przed kościołem, z których dochód przeznaczony jest na cele charytatywne.

9. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o 16.00 przed kościołem, z okazji wigilii Święta Niepodległości, zapraszamy na wspólne odśpiewanie Hymnu Narodowego, Roty i pieśni patriotycznych.

10. Uroczysta Msza św. w intencji Ojczyzny zostanie odprawiona w naszej świątyni w przyszły poniedziałek, 11 listopada, w Święto Niepodległości o 12.00. Poprzedzi ją inscenizacja w wykonaniu dzieci ze szkoły podstawowej o 11.30. Już dziś zapraszamy.

11. Za tydzień składka gospodarcza.

12. Polecamy prasę religijną. Polecamy szczególnie nowy numer „Z Krasnego Wzgórza”, „Przewodnik”, „Gość Niedzielny” i „Misyjne Drogi”.

13. W ubiegłym tygodniu odszedł do Pana śp. Ryszard Babisz (l. 60) z Lubasza. Pogrzeb odbędzie się we wtorek o 13.00. Wieczny odpoczynek…