1. Dziś IV Niedziela Adwentu.

2. Na ostatnie, uroczyste Roraty zapraszamy w poniedziałek o 17.00.

3. We wtorek przypada Wigilia Bożego Narodzenia. Msza św. w Wigilię tylko rano o 9.00. Wieczorem zasiądziemy do wieczerzy wigilijnej. Z tego powodu kościół wyjątkowo będzie od 15.30 do 22.00 zamknięty. Biuro parafialne we wtorek nieczynne.  Nie będzie Mszy św. wieczornej. Na 24.00 zapraszamy na Pasterkę w Lubaszu, wcześniej o 22.00 Pasterka w Jędrzejewie.

4. W środę, 25 grudnia, w I Święto Bożego Narodzenia nie będzie Mszy św. o 7.30. Pozostałe Msze św. według porządku niedzielnego.

5. W II święto, w czwartek, przypada uroczystość św. Szczepana – pierwszego męczennika. Msze św. także według porządku niedzielnego. Ofiarami na tacę będziemy mogli wesprzeć Katolicki Uniwersytet Lubelski i Wydział Teologiczny Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz szkoły katolickie naszej Archidiecezji.

6. Bardzo gorąco pragniemy podziękować, wraz z obdarowanymi, za przekazane paczki świąteczne dla dzieci, za produkty spożywcze przekazane potrzebującym rodzinom oraz za ofiary składane na kościół przy nabywaniu opłatków. Bóg zapłać!

7. Kolędę – odwiedziny duszpasterskie rozpoczniemy po Nowym Roku.

8. W przyszłą niedzielę, 29 grudnia, uroczystość Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa.

9. Świece „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom” oraz poświęcone opłatki do nabycia w kiosku przed kościołem.

10. Polecamy prasę religijną, szczególnie świąteczny, podwójny numer Przewodnika Katolickiego z modlitewnikiem „5 minut z Bogiem” – cena 10 zł, a także Gość Niedzielny i Misyjne Drogi.

11. W ubiegłym tygodniu odszedł do Pana śp. Tomasz Czechowski (l. 66) z Goraju. Jego pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o 13.00. Wieczny odpoczynek