1. W tygodniu, w dni powszednie Msze św. rano o 9.00 (z wyjątkiem wtorku – o 10.30) i wieczorem o 18.00.

2. Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP z okazji I soboty miesiąca o 9.00 z różańcem.

3. Z okazji pierwszej soboty miesiąca kapłani odwiedzą chorych w ich domach: ks. Robert od 8.00, ks. Proboszcz od 10.00.

4. W przyszłą niedzielę przypada święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. W czasie liturgii poświęcenie gromnic. Przypominamy, że gromnice można nabyć w naszym kiosku parafialnym.

5. Za tydzień, podczas Mszy św. w niedzielę o 11.30 nastąpi przekazanie dzieciom I komunijnym świec chrzcielnych. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na liturgię. Po Mszy św. krótkie spotkanie dla rodziców.

6. Program kolędy na ostatni tydzień.

Poniedziałek, 27 stycznia.
Ojcowie Franciszkanie od 9.00: Miłkowo - wybudowania, Miłkówko i Bończa.

Wtorek, 28 stycznia.
Ojcowie Franciszkanie od 9.00: jeden Sokołowo, drugi Prusinowo.

Środa, 29 stycznia.
Ojcowie Franciszkanie od 9.00: Sławno.

Czwartek, 30 stycznia.
Ojcowie Franciszkanie od 9.00: Kamionka, numery 1 – 40 – jeden od początku, drugi od Państwa Tecławów.

Piątek, 31 stycznia.
Ojcowie Franciszkanie od 9.00: Kamionka, numery 41 do końca, jeden od leśniczówki, drugi od Państwa Sroków i Mikołajewskich do Sokołowa.

W tym roku nie odwiedzimy mieszkańców Dębe i Stajkowa. Od nich rozpoczniemy kolędę w przyszłym roku.

7. Polecamy prasę religijną. Do aktualnego Przewodnika Katolickiego dołączony jest modlitewnik „5 minut z Bogiem”. Można także nabyć najnowszy numer naszego miesięcznika „Z Krasnego Wzgórza”.

8. W ubiegłym tygodniu zmarła śp. Urszula Wernicka (l. 61) z Lubasza. Jej pogrzeb odbędzie się we wtorek, 28 stycznia o 10.30. Wieczny odpoczynek…