1. We wtorek, 11 lutego wypada wspomnienie NMP z Lourdes – Światowy Dzień Chorego. W naszej Parafii obchodzimy ten dzień w czasie odpustu, tym razem zapraszamy do wspólnej modlitwy osoby, które opiekują się chorymi i zapraszamy do wspólnej modlitwypodczas Mszy świętych o 17.00 i 18.00.

2. Uroczystość odpustowa ku czci św. Walentego zostanie odprawiona w piątek, 14 lutego o 10.00. Głównym celebransem będzie i kazanie wygłosi O. Walenty – gwardian z Wronek. Zapraszamy wszystkich a zwłaszcza narzeczonych, zakochanych i poszukujących miłości.

3. Krąg biblijny we wtorek o 18.30 na probostwie.

4. Spotkanie Dzieci Maryi w piątek o 16.00.

5. Próba scholi w sobotę o 12.00.

6. Biuro Parafialne w poniedziałki – na czas nieobecności proboszcza – nieczynne.

8. W ubiegłym tygodniu odeszli do Pana: śp. Danuta Mula (l. 71) ze Stajkowa, śp. Mariusz Słodowy (l. 61) z Lubasza oraz śp. Stefan Wachowiak (l. 69) z Huty – pochodzący z Lubasza. Wieczny odpoczynek…