1. Gorzkie żale dziś o 15.30.

2. Zbiórka ministrantów z gimnazjum i starszych w poniedziałek po Mszy św.

3. Wszystkich członków Wspólnoty Żywego Różańca zapraszamy we wtorek na Eucharystię o 18.00. Będzie ona sprawowana w intencji żyjących i zmarłych członków 13 róży różańcowej.

4. Spowiedź święta z udziałem zaproszonych kapłanów we wtorek po Mszy św. do 20.00 oraz w środę po rannej nowennie do 11.00. Bardzo serdecznie zachęcamy do skorzystania z okazji by przeżyć cały Wielki Post w stanie łaski uświęcającej.

5. Nowenna do MBLKR w środę o 9.00 i 18.00.

6. Spotkanie Kręgu Biblijnego na probostwie w środę po wieczornej Mszy św. Zapraszamy wszystkie osoby pragnące głębiej poznać Pismo Święte i żyć słowem Bożym.

7. Zebranie Parafialnej Rady Ekonomicznej w czwartek o 18.00.

8. Katecheza przed chrztem w czwartek po Mszy św.

9. Spotkanie nadzwyczajnych szafarzy Komunii św. także w czwartek o 20.00.

10. Msza św. w intencji zmarłych polecanych w wymieniankach rocznych w piątek o 18.00.

11. Zebranie redakcji „Z Krasnego Wzgórza” w piątek po drodze krzyżowej.

12. Zbiórka ministrantów ze szkoły podstawowej w sobotę o 10.00.

13. Nabożeństwa pasyjne w Wielkim Poście:

- drogi krzyżowe ze szczególnym udziałem dzieci w piątki o 16.30, a dla młodzieży i dorosłych o 18.30;

- gorzkie żale z kazaniem pasyjnym w niedziele o 15.30.

14. Pod chórem zostały wyłożone koperty na daninę diecezjalną, która w tym roku wynosi 1,70 zł od każdego mieszkańca parafii. Daninę możemy złożyć w biurze parafialnym lub na bocznym ołtarzu. Można dołączyć ofiarę na potrzeby sanktuarium i na kwiaty do grobu Pańskiego.

15. Za tydzień przypada II niedziela miesiąca, będziemy modlić się za naszych dobrodziejów, tych, którzy troszczą się o dobra duchowe i materialne naszej parafii i sanktuarium. Składka inwestycyjna na rzecz budowy domu parafialnego i pielgrzyma.

16. W przyszłą niedzielę Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Po Mszach św. zbiórka do puszek na dzieło pomocy „Ad Gentes”.

17. Przy wyjściu z kościoła u służby liturgicznej możemy nabyć kolejny numer czasopisma „Z Krasnego Wzgórza”. W nim m.in. intencje mszalne na marzec, artykuł o budowie Parafialnego Domu Pielgrzyma oraz podsumowanie kolędy. Ofiara za każdy egzemplarz jest dowolna.

18. „Przewodnik Katolicki” oraz dewocjonalia  do nabycia w kiosku parafialnym.

19. Zmarł nasz parafianin śp. Jan Jessa, l. 81 z ul. Leśnej w Dębe. Msza św. pogrzebowa we wtorek o 15.00. Po niej pogrzeb. Zmarłego polecajmy Bożemu miłosierdziu.

ks. Andrzej Magdziarz – proboszcz