1.  Dziś Niedziela Biblijna. Na wspólne czytanie Pisma Świętego zapraszamy po Koronce około 15.15. Zachęcamy także do lektury Słowa Bożego w domach: indywidualnie czy w gronie rodziny.

2. Z okazji Niedzieli Biblijnej w kaplicy Świętego Krzyża oraz na placu koronacyjnym można zapoznać się z prezentacjami Ksiąg Pisma Świętego. Wykonali je między innymi uczniowie Technikum Leśnego z Goraju.

3. Spotkanie Kręgu Biblijnego dla chętnych we wtorek o 18.30 w kościele.

4. Uroczystość św. Wojciecha Męczennika – głównego Patrona Polski obchodzić będziemy w piątek. Tego dnia nie obowiązuje post.

5. Adoracja z uwielbieniem Najświętszego Sakramentu w piątek o 18.30.

6. Spotkanie Dzieci Maryi w sobotę o 10.00, zbiórka ministrantów o 11.00, próba scholi o 12.00.

7. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o 16.00 krótkie spotkanie informacyjne dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych. Zapraszamy jednego z rodziców.

8. Zarówno poszczególnych Parafian jak i całe rodziny zachęcamy i zapraszamy do wspólnej modlitwy o ustanie pandemii zwłaszcza podczas Koronki do Miłosierdzia Bożego o 15.00 i Różańca o 20.30.

9. Ze względu na obowiązujące obostrzenia sanitarne, związane z pandemią, zachęcamy do uczestnictwa we Mszy św. niedzielnej także na zewnątrz kościoła. Nagłośnienie pozwala wszystko słyszeć, zaś Komunię św. będziemy udzielać na zewnątrz świątyni. Od początku maja – ufamy, że pogoda na to pozwoli – będziemy się starać, by Msza św. o 11.30 w niedziele była odprawiana na placu koronacyjnym.

10. Polecamy prasę religijną zwłaszcza nasz miesięcznik „Z Krasnego Wzgórza”.

11. W ubiegłym tygodniu odeszli do Pana: śp. Janusz Wicher (l. 79) z Miłkowa, śp. Honorata Karwowska (l. 47) z Ciszkowa oraz śp. Marek Sikora (l. 59) z Góry – jego pogrzeb odbędzie się w poniedziałek w Czarnkowie. Wieczny odpoczynek…