1. Dziś Niedziela Dobrego Pasterza.

2.  Wokół kościoła można obejrzeć zwoje z notami o wszystkich księgach Starego Testamentu.

3. Adoracja z uwielbieniem Najświętszego Sakramentu w piątek o 18.30.

4. Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP z różańcem w sobotę o 9.00.

5. Próba scholi w sobotę o 12.00.

6. Od soboty – 1 maja – odprawiać będziemy nabożeństwa majowe codziennie o 20.15 w kościele. Przy wystawionym Najświętszym Sakramencie odśpiewamy litanię loretańską a następnie odmawiać będziemy cząstkę Różańca św. z rozważaniami. Zakończymy nabożeństwo Apelem Jasnogórskim. Wszystkich czcicieli Matki Bożej zapraszamy do wspólnej modlitwy – w naszych domach i mieszkaniach a także przy krzyżach i figurach – z zachowaniem norm epidemicznych.

7. Jeśli pogoda pozwoli w przyszłą niedzielę zapraszamy na Mszę św. o 11.30 na plac koronacyjny. Będzie przygotowana część miejsc siedzących na ławeczkach, można też zabrać ze sobą własne miejsca do siedzenia np. taborety, składane krzesełka czy karimaty dla dzieci. Część placu zagospodarowana zostanie jako parking dla samochodów, z których będzie można uczestniczyć w liturgii. Pamiętajmy o zachowaniu dystansu społecznego oraz maseczkach. Stosujmy się do poleceń służb porządkowych.

8. Zarówno poszczególnych Parafian jak i całe rodziny zachęcamy i zapraszamy do wspólnej modlitwy o ustanie pandemii zwłaszcza podczas Koronki do Miłosierdzia Bożego o 15.00 i Różańca o 20.30.

9. Polecamy prasę religijną. Do Przewodnika dołączony jest modlitewnik „5 minut z Bogiem” na maj.