1. Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet wszystkim Paniom składamy najserdeczniejsze życzenia błogosławieństwa Bożego i opieki Najwspanialszej z Niewiast – Matki Bożej.

2. Bardzo dziękujemy za ofiary na pomoc emigrantom z Ukrainy. W ubiegłą niedzielę i Popielec zebraliśmy łącznie 14 009,50 PLN. Zachęcamy do dalszej pomocy za pośrednictwem punktu w Domu Strażaka i wpłaty na wskazane konto bankowe.

3. Nie zapominajmy też o pomocy modlitewnej dla Ukrainy, tak w osobistych modlitwach jak również codziennie w sanktuarium: o 15.00 podczas Koronki do Miłosierdzia Bożego, o 20.20 podczas Różańca

4. Kapłani służą posługą codziennie w konfesjonale: przed każdą Mszą świętą oraz podczas Różańca o 20.20. Nie odkładajmy spowiedzi na ostatnie dni Wielkiego Postu., ale trwajmy nieustannie w lasce uświęcającej korzystając ze spowiedzi, gdy zajdzie tego potrzeba.

5. W okresie Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwa pasyjne: w piątki Droga Krzyżowa dla dzieci o 16.30, dla dorosłych i młodzieży o 18.30. Gorzkie Żale w niedziele Wielkiego Postu o 15.15 (po Koronce do Miłosierdzia Bożego).

6. Dziś po Mszy św. o 16.00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VII z rodzicami.

7. Rodziców dzieci I Komunijnych zapraszamy wraz dziećmi na Mszę św. i konferencję w przyszłą niedzielę o 16.00.

8. Krąg biblijny we wtorek o 18.30.

9. Próba scholi w sobotę o 12.00.

10. Polecamy prasę religijną. W kiosku i u ministrantów najnowszy numer „Z Krasnego Wzgórza”.

11. W ubiegłym tygodniu odeszły do Pana: śp. Genowefa Bilska (l. 92) z Lubasza oraz śp. Bożena Ławniczak (l. 85) z Krucza. Wieczny odpoczynek…