1.  Niedzielą Chrztu Pańskiego kończymy okres Narodzenia Pańskiego. Od poniedziałku rozpoczyna się okres zwykły.

2.  Dzisiaj przypada II niedziela miesiąca, modlimy się za naszych dobrodziejów, tych, którzy troszczą się o dobra duchowe i materialne naszej parafii i sanktuarium. Składka inwestycyjna na potrzeby lubaskiej świątyni.

3.  Nowenna do MBLKR w środę o 9.00 i 18.00.

4.  Katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych w środę o 19.00.

5. Trwają odwiedziny kolędowe. Plan kolędy został wyłożony na kartkach znajdujących się za ławkami pod chórem oraz na stronie internetowej naszej parafii. Prosimy o zabranie wyłożonego programu i zapoznanie się z nim. Proszę, aby po Mszy św. pozostały w kościele osoby, które w tym tygodniu będą miały odwiedziny duszpasterskie. Tegoroczne ofiary kolędowe przeznaczymy na budowę domu parafialnego i pielgrzyma.

6.  Do 1 lutego w poniedziałki, wtorki, czwartki  i piątki będziemy sprawować Eucharystie także o 7.00. Porządek Mszy św. wieczornych pozostanie bez zmian.

7.  Biuro parafialne w tym tygodniu  będzie czynne tylko po wieczornych Eucharystiach, również i w poniedziałek.

8.  Za tydzień zbiórka do puszek na Arcybiskupie Seminarium Duchowne w Poznaniu.

9. „Przewodnik Katolicki”, „Misyjne Drogi”, modlitewniki i rozważania różańcowe, a także obrazy i medaliki MB  do nabycia w kiosku parafialnym.

ks. Andrzej Magdziarz – proboszcz

Towarzystwo Seniorów SŁONECZKO zaprasza w sobotę 14 stycznia od 12-tej na wielkie kolędowanie w sali sportowo-widowiskowej lubaskiego gimnazjum.

Będzie to już piąty koncert kolędowy, w który weźmie udział 17 zespołów śpiewaczych i chórów  liczących  około 250 śpiewaków północnej Wielkopolski.

Zachęcamy do wysłuchania tradycyjnych i współczesnych  kolęd i pastorałek.