1. Wychodząc z kościoła możemy dziś nabywać „Ewangeliarz” na rok 2019 z tekstami Pisma świętego i rozważaniami na każdy dzień.

2. W niedzielne popołudnie zapraszamy do kibicowania na Turnieju Ministrantów w piłce nożnej od 15.00 w hali sportowej przy szkole podstawowej.

3. Wymienianki – codzienne w dni powszednie o 17.45.

4. Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej zapraszamy na konferencję w poniedziałek o 18.45 na probostwo. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o 11.30 poświęcenie książeczek do nabożeństwa.

5. Koronkę do Miłosierdzia Bożego odmawiamy codziennie o 15.00 w kościele.

6. Spotkanie dla rodziców ministrantów po Nowennie i Mszy św. w środę o 19.00 na probostwie.

7. Kolejne spotkanie kręgu biblijnego w czwartek po Mszy św. wieczornej na probostwie.

8. Katecheza liturgiczna przed chrztem dzieci w czwartek około 18.30 w kościele.

9. Kandydatów do bierzmowania z klas III gimnazjum i VIII szkoły podstawowej zapraszamy na spotkanie przygotowawcze w piątek koło 18.30 w kościele.

10. Dzieci pragnące śpiewać w chórku zapraszamy na próbę o 12.00 w sobotę na probostwo.

11. Młodzież zaprasza na czuwanie modlitewne w soboty po Mszy św. wieczornej około 19.00.

12. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Święto Odzyskania Niepodległości. Z okazji 100 Rocznicy odprawiona zostanie w naszym kościele o 16.00 uroczysta Msza św. w intencji Ojczyzny z udziałem władz samorządowych, pocztów sztandarowych i orkiestry. Na dalsze obchody przejdziemy w pochodzie do Sali gimnastycznej szkoły podstawowej. Do modlitwy w intencji Ojczyzny i udziału w uroczystościach serdecznie wszystkich zapraszamy.

13. Rozpoczęliśmy prace instalacyjne przy ogrzewaniu kościoła. Prosimy o modlitwę o bezpieczeństwo przy prowadzonych pracach.

14. Za tydzień składka gospodarcza.

16. W sobotę odbył się pogrzeb śp. Stanisława Przybylaka (l. 78) z Krucza. Wieczny odpoczynek…