1. Zakończyliśmy tegoroczne odwiedziny duszpasterskie. Odwiedziliśmy wszystkie wioski poza Lubaszem, Jędrzejewem i Bzowem. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy otwarli swe domy na wizytę kapłana i wspólnie się z nami modlili, „Bóg zapłać” za złożone ofiary. Słowa szczególnego podziękowania składamy na ręce Sołtysów, którzy wspólnie z proboszczem przygotowywali program kolędy i czuwali, aby kapłani mogli iść zgodnie z zapowiedziami. Dziękujemy rodzinom, które podjęły się trudu przygotowania posiłków dla księży i ministrantów. Bardzo jesteśmy wdzięczni kierowcom, którzy służyli swymi pojazdami, aby podwozić kolędników do nieraz odległych posesji. Dziękujemy także ministrantom asystującym podczas kolędy. Wszystkim, raz jeszcze „Bóg zapłać”!
2. Do końca miesiąca (do czwartku) poranna Msza św. o 9.00.
3. Biuro Parafialne w poniedziałek ostatni raz nieczynne.
4. Zbiórka ministrantów w środę po Mszy św. i nowennie około 19.00 w kościele.
5. Spotkanie kręgu biblijnego w czwartek o 18.30 na probostwie.
6. W najbliższym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi św. w piątek od 16.00. W tym czasie adoracja Najświętszego Sakramentu. Na Mszę św. o 18.00 w pierwszy piątek zapraszamy wszystkich kandydatów do bierzmowania. Wcześniej dla nich okazja do spowiedzi św.
7. W sobotę przypada święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. przed południem o 9.00 i 11.00, wieczorem o 18.00. W czasie liturgii poświęcenie gromnic. Przypominamy, że gromnice można nabyć w naszym kiosku parafialnym.
8. Z okazji pierwszej soboty miesiąca kapłani odwiedzą chorych w ich domach: ks. Robert od 8.00, ks. Proboszcz od 10.00.
9. Towarzystwo Seniorów Słoneczko zaprasza w sobotę, 2 lutego do Sali widowiskowo sportowej na VII Przegląd Zespołów Śpiewaczych pod hasłem: „Hej kolęda, kolęda”. Początek o 12.00.
10. Polecamy prasę religijną. Do aktualnego Przewodnika Katolickiego dołączony jest modlitewnik „5 minut z Bogiem”. Można także nabyć najnowszy numer naszego miesięcznika „Z Krasnego Wzgórza”.
11. W ubiegłym tygodniu odeszli do Pana z naszej wspólnoty: śp. Aurelia Fruga (l. 86) z Kruteczka oraz śp. Kazimierz Hanelt (l. 50) także z Kruteczka. Wieczny odpoczynek…